Do you have a question about this product?
Our employee is happy to help you find the right product
De XGIMI DLP Link 3D Bril is een oplaadbare 3D-bril, ontworpen voor een meeslepende 3D-kijkervaring met compatibele XGIMI-beamers en andere DLP Link 3D-projectoren. Dankzij de brede kijkhoek van 178°, snelle reactietijd van minder dan 2 ms en grotere lenzen geniet je van vloeiende 3D-beelden met heldere kleuren en indrukwekkende diepte.
De ingebouwde oplaadbare accu biedt tot 60 uur gebruiksduur op één lading. Dankzij de slimme chip schakelt de bril automatisch over naar de stand-bymodus wanneer er geen DLP Link-signaal wordt ontvangen.
De XGIMI 3D Bril maakt gebruik van actieve DLP Link-technologie. Hierbij worden de glazen gesynchroniseerd met het 3D-signaal van een compatibele beamer, zodat beide ogen afwisselend het juiste beeld ontvangen.
Dit zorgt voor het diepte-effect waarmee films en andere 3D-content tot leven komen op het grote projectiescherm.
Dankzij de brede kijkhoek van 178° biedt de XGIMI 3D Bril een comfortabele kijkervaring vanuit verschillende kijkposities.
De lenzen zijn 10% groter dan die van conventionele 3D-brillen. Hierdoor profiteer je van een ruim gezichtsveld tijdens het bekijken van 3D-films en andere 3D-content.
De XGIMI DLP Link 3D Bril beschikt over LCD-lenzen met een reactietijd van minder dan 2 ms. Deze snelle responstijd draagt bij aan een vloeiende 3D-weergave en helpt ongewenste visuele effecten te beperken.
Volgens XGIMI zorgen de toegepaste lenstechnologie en verbeterde lichtdoorlaatbaarheid voor een helderheidstoename van 8% ten opzichte van standaard 3D-brillen.
De ingebouwde 80mAh lithiumaccu biedt tot 60 uur gebruiksduur op één volledige lading. Hierdoor kun je meerdere 3D-films bekijken zonder de bril tussentijds op te laden.
Dankzij de oplaadbare accu zijn losse batterijen niet nodig.
De XGIMI DLP Link 3D Bril is voorzien van een intelligente chip die het DLP Link-signaal van de beamer detecteert.
Wanneer een geschikt signaal wordt ontvangen, activeert de bril automatisch de 3D-functionaliteit. Verdwijnt het signaal, dan schakelt de bril over naar de stand-bymodus om energie te besparen.
De XGIMI DLP Link 3D Bril is ontworpen voor gebruik met compatibele XGIMI-projectoren en andere beamers die DLP Link 3D-technologie ondersteunen.
Voor een goede werking moet de beamer de juiste 3D-weergavemodus ondersteunen.
De XGIMI DLP Link 3D Bril combineert een brede kijkhoek met snelle LCD-lenzen en een lange accuduur. Hierdoor geniet je van een comfortabele en meeslepende 3D-ervaring bij het kijken naar films en andere 3D-content.
De automatische signaaldetectie maakt het gebruik eenvoudig, terwijl de compatibiliteit met verschillende XGIMI-projectoren en andere DLP Link-beamers zorgt voor brede inzetbaarheid.
DLP Link-technologie: geschikt voor compatibele XGIMI- en andere DLP Link 3D-beamers.
Brede kijkhoek van 178°: comfortabel 3D-kijken vanuit verschillende kijkposities.
10% grotere lenzen: ruim gezichtsveld voor een meeslepende 3D-ervaring.
Snelle reactietijd: minder dan 2 ms voor vloeiende 3D-beelden.
Verbeterde kleurweergave: heldere beelden dankzij LCD-lenstechnologie.
Lange accuduur: tot 60 uur gebruik op één lading.
Automatische stand-by: intelligente signaaldetectie voor energiebesparing.
Let op: Deze 3D-bril werkt uitsluitend met compatibele DLP Link 3D-beamers. Controleer vooraf of de gebruikte beamer DLP Link ondersteunt.
Our employee is happy to help you find the right product
Your question has been sent
We will get back to you as soon as possible with the correct answer.

