Do you have a question about this product?
Our employee is happy to help you find the right product
Een groot projectiescherm wanneer je wilt kijken, volledig uit het zicht wanneer je klaar bent. De iVisions Electro FloorUp 4K ALR HighContrast komt elektrisch vanuit de vloer omhoog en is daardoor ideaal wanneer je geen projectiescherm aan de muur of het plafond wilt monteren.
Plaats de aluminium behuizing bijvoorbeeld achter een tv-meubel of dressoir. Met één druk op de afstandsbediening komt het scherm elektrisch omhoog. Na het kijken laat je het weer verdwijnen in de behuizing.
Dankzij het CineView ALR9400 4K HighContrast-doek, Tab-Tension systeem en het stevige schaarmechanisme combineert dit scherm een strakke woonkameropstelling met een groot projectiebeeld.
Een projectiescherm van 100 inch of groter is indrukwekkend tijdens het kijken, maar hoeft niet permanent onderdeel van je interieur te zijn.
Dat is precies waar de iVisions Electro FloorUp voor is ontwikkeld.
In plaats van een scherm aan de muur of het plafond te monteren, staat de behuizing gewoon op de vloer. Hierdoor kun je hem bijvoorbeeld achter een:
tv-meubel
dressoir
lage kast
maatwerkmeubel
plaatsen.
Zodra je wilt kijken, laat je het scherm elektrisch omhoogkomen. Ben je klaar? Dan verdwijnt het projectiedoek weer volledig in de aluminium behuizing.
Zo combineer je een groot home cinema-scherm met een strak interieur.
De Electro FloorUp is uitgerust met het iVisions CineView ALR9400 4K HighContrast-projectiedoek.
Dit grijze ALR-doek (Ambient Light Rejecting) is ontwikkeld om het waargenomen contrast te verbeteren wanneer er omgevingslicht in de ruimte aanwezig is.
Een standaard wit projectiedoek reflecteert niet alleen het licht van je projector, maar ook omgevingslicht. Hierdoor kunnen donkere delen van het beeld in een verlichte woonkamer grijzer overkomen.
Het grijze HighContrast-oppervlak van de ALR9400 helpt dit effect te verminderen. In combinatie met een projector met voldoende lichtopbrengst profiteer je daardoor van krachtigere zwartwaarden en een hoger waargenomen contrast dan bij een standaard wit projectiedoek onder dezelfde omstandigheden.
Het CineView ALR9400-projectiedoek heeft een gain van 1,0 en een brede kijkhoek van 160°.
Hierdoor hoef je niet precies recht voor het scherm te zitten om goed beeld te behouden. Dat maakt het scherm zeer geschikt voor een woonkamer waar je bijvoorbeeld met meerdere personen vanaf een brede bank kijkt.
De 16:9 beeldverhouding sluit bovendien perfect aan bij films, series, sport, gaming en de meeste moderne home cinema-projectoren.
Een oprolbaar projectiescherm moet zo vlak mogelijk blijven. Golven of bollingen in het projectiedoek kunnen namelijk zichtbaar worden tijdens het projecteren.
Daarom beschikt de iVisions Electro FloorUp over een geïntegreerd Tab-Tension systeem.
Aan beide zijkanten wordt het projectiedoek continu op spanning gehouden. Samen met het stevige schaarmechanisme zorgt dit voor een zo vlak mogelijk projectieoppervlak wanneer het scherm volledig is uitgeklapt.
Je krijgt daarmee het gemak van een elektrisch oprolbaar scherm, gecombineerd met een aanzienlijk strakker projectieoppervlak dan bij een eenvoudig elektrisch projectiescherm zonder Tab-Tension.
Geen scherm handmatig omhoogtrekken of uitrollen.
De iVisions Electro FloorUp wordt aangedreven door een 230V Tubular Silent High-Speed elektromotor. Met de meegeleverde RF-afstandsbediening laat je het scherm automatisch omhoog- en omlaag bewegen.
Hierdoor verander je je woonkamer binnen enkele seconden in een thuisbioscoop.
Scherm omhoog → projector aan → kijken.
Na afloop laat je het scherm weer in de behuizing verdwijnen en heb je je normale woonkamer terug.
Wil je overdag gewoon televisie kijken, maar 's avonds films en sport op een veel groter formaat bekijken?
Dan is een FloorUp-scherm een bijzonder interessante oplossing.
Je kunt de behuizing achter het televisiemeubel plaatsen en het projectiescherm tijdens gebruik achter de televisie omhoog laten komen, mits je opstelling hiervoor voldoende ruimte biedt.
Zo hoef je niet te kiezen tussen een televisie en een projector.
Je gebruikt de televisie bijvoorbeeld voor dagelijks kijken en haalt voor een filmavond, Formule 1-wedstrijd, voetbalwedstrijd of gamesessie met één druk op de knop je grote projectiescherm tevoorschijn.
Wil je het scherm integreren in een complete home cinema-installatie?
Naast de meegeleverde RF-afstandsbediening beschikt de Electro FloorUp over RS232/RS485- en relais-aansluitingen.
Hiermee zijn uitgebreidere bedienings- en automatiseringsmogelijkheden beschikbaar.
Dat maakt het scherm ook interessant voor luxe woonkamerinstallaties en maatwerkprojecten waarbij projector, verlichting, audio en projectiescherm onderdeel zijn van één systeem.
✔ Elektrisch FloorUp-projectiescherm – komt vanuit de vloer omhoog
✔ Geen montage aan muur of plafond nodig
✔ Ideaal om weg te werken achter een tv-meubel of dressoir
✔ CineView ALR9400 4K HighContrast projectiedoek
✔ Grijs ALR-doek voor een hoger waargenomen contrast bij omgevingslicht
✔ Gain van 1,0
✔ Brede 160° kijkhoek
✔ Tab-Tension voor een strak projectieoppervlak
✔ Stevig schaarmechanisme
✔ 16:9 beeldverhouding voor Home Cinema
✔ Stille elektrische bediening
✔ Inclusief RF-afstandsbediening
✔ RS232/RS485 en relais voor automatisering
✔ Na gebruik volledig op te bergen in de behuizing
✔ 3 jaar garantie
Het grote verschil zit in de montage.
Een traditioneel elektrisch projectiescherm wordt meestal aan het plafond of hoog tegen de wand gemonteerd en rolt van boven naar beneden.
De Electro FloorUp doet precies het tegenovergestelde: het scherm staat op de vloer en komt van beneden naar boven.
Dat maakt de FloorUp vooral interessant wanneer:
✓ je niet in het plafond wilt boren
✓ je geen grote schermbehuizing boven aan de muur wilt zien
✓ je het scherm achter een meubel wilt wegwerken
✓ je televisie en projector in dezelfde opstelling wilt combineren
✓ je een zo strak mogelijke woonkameropstelling wilt creëren
Let goed op welke projector je met dit scherm wilt combineren.
Het CineView ALR9400 4K HighContrast-projectiedoek is niet geschikt voor Short Throw (ST) en Ultra Short Throw (UST) projectoren.
Dit scherm is ontwikkeld voor projectoren met een reguliere projectieafstand.
Door de extreme projectiehoek van een Short Throw of Ultra Short Throw-projector werkt het ALR-oppervlak niet zoals bedoeld wanneer je deze met de ALR9400 combineert.
Heb je bijvoorbeeld een Ultra Short Throw laserbeamer die vlak voor het scherm staat? Kies dan voor een projectiescherm met een speciaal UST ALR-projectiedoek.
Bij de iVisions Electro FloorUp 4K ALR HighContrast ontvang je:
RF-afstandsbediening
Muurhouder voor de afstandsbediening
2,5 meter stroomkabel
Handleiding
Je hebt daarmee direct de belangrijkste onderdelen voor de bediening en plaatsing van het scherm.
Wil je thuis genieten van een enorm projectiebeeld, maar wil je geen permanent projectiescherm aan je muur of plafond?
Dan is de iVisions Electro FloorUp 4K ALR HighContrast een stijlvolle oplossing.
Het scherm verschijnt alleen wanneer je het nodig hebt, het Tab-Tension systeem houdt het projectiedoek strak en het CineView ALR9400 HighContrast-doek is ontwikkeld om meer contrast te behouden in ruimtes waar omgevingslicht aanwezig is.
Met één druk op de knop verander je je woonkamer in een thuisbioscoop – en na de film verdwijnt het scherm weer uit het zicht.
Niet iedere projector werkt optimaal met hetzelfde ALR-projectiedoek.
Neem contact met ons op en geef het merk en typenummer van je projector door. We controleren graag welke schermmaat en welk projectiedoek het beste bij jouw opstelling passen.
Voor de exacte afmetingen van de verschillende uitvoeringen:
Bekijk de datasheet van de iVisions Electro FloorUp
Combineer de iVisions Electro FloorUp 4K ALR HighContrast met een geschikte projector en geniet van een groot projectiebeeld dat na gebruik eenvoudig weer uit het zicht verdwijnt.
Our employee is happy to help you find the right product
Your question has been sent
We will get back to you as soon as possible with the correct answer.

